Historia

FTS Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą techniczną i serwisem stacji paliw od 1999 roku.

Nasza spółka powstała na bazie Zakładu Wykonawstwa Własnego byłego CPN S.A.

Obecnie jesteśmy najnowocześniejszą Spółką zajmującą się techniczną obsługa stacji paliw w Polsce.

Pracownicy Spółki to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie serwisowania wszystkich urządzeń na stacjach paliw. Nasza wyszkolona kadra, posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i pozwolenia na serwisowanie urządzeń ma stacjach paliw (również tych starszego typu) dzięki temu jest w stanie profesjonalnie zadbać o ciągłość działania stacji. Pracownicy posiadają również dzięki okresowym szkoleniom aktualną wiedzę dotyczącą wdrażanych technologii i montowanych nowoczesnych urządzeń.

Nasza Spółka szczyci się długoletnim doświadczeniem i stabilną, ugruntowaną pozycją na europejskim rynku.

Jesteśmy rzetelnym i pewnym partnerem oferującym nasze usługi jak również sprzęt wysokiej jakości, spełniający wszelkie wymogi i dopuszczony na rynek.

Posiadamy własne zaplecze magazynowe niezbędnych części zamiennych, które jest częścią systemu logistycznego zaopatrującego w urządzenia i części zamienne klientów w całej Polsce.

Współpracujemy z wieloma dostawcami na terenie całego kraju a nasze samochody wyposażone są w niezbędny sprzęt, dzięki któremu możemy dokonywać profesjonalnych napraw bez względu na rodzaj usterki.

FTS Sp. z o.o. jest firmą działającego na terenie całego kraju.

Naszym wspólnym celem jest nowoczesna i kompleksowa techniczna obsługa stacji paliw, a także prowadzenie robót remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych.

Świadczymy usługi na stacjach PKN ORLEN S.A. (również stacje Bliska), Statoil, Lukoil, stacjach franszyzowych międzynarodowych sieci oraz pracujemy na rzecz firm i indywidualnych właścicieli stacji paliw.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.